Psychologický seminář v Olomouci

V Olomouci se dne  8. února 2017  v hotelu Flóra konal psychologický seminář. Sešlo se zde 32 žen z organizací střední a východní Moravy. Seminář uvedla ředitelka Aliance Eva Knappová, kde zdůraznila význam těchto akcí.

 

Představila mimo jiné paní Bc. Miladu Šnajdrovou, poradkyni pro neziskový sektor v olomouckém kraji, která všem organizacím i mimo tento kraj nabídla svou pomoc.

Poté převzaly slovo odbornice z Amélie-z.s.  – Mgr.Michaela Čadková Svejkovská a Mgr. Marie Pijáčková.  A nešlo v žádném případě o přednášky. Čekala nás praktická cvičení.

První část byla zaměřena na hledání osobního postoje k životním problémům. Dalo by se to shrnout do této charakteristiky – umět správně rozlišovat a vnitřně přijímat rozdíl mezi „měl bych, musím a chci“.

V druhé části jsme se dozvídaly o pravidlech a také prakticky procvičovaly umění správné komunikace, což je důležité jak v osobním životě, tak i při jednán v našich organizacích. 

Všechny jsme odcházely s pocitem, že tento den a cesta do Olomouce měla smysl a nezbylo, než poděkovat jak lektorkám, tak Evě Knappové. Děkujeme a už se těšíme na další podobné akce. 

#aliancezen

Naposledy změněno čtvrtek, 09 březen 2017 07:50

  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče