2018- Dokážeš to taky "Zaostřeno na život"

Již po šestnácté jsme se poslední květnový týden sešli se zástupkyněni pacientských organizací celé republiky, abychom spolu opět něco DOKÁZALI. Letošní ročník nazvaný „Zaostřeno na život“ se konal v krásném prostředí Lesních lázní Zvánovice.

Páteční večer jsme se sešli při čtení z knihy autorky Corinny Kohröde-Warnkenové "Můj růžový život s Bohem a rakovinou“, našimi milými hosty byly sestry z Nakladatelství Paulínky, které nás přišly povzbudit a diskutovat o knize, víře a životě.

 

Na sobotu byl připraven kreativní den s Helenou Szmigielovou, fotografkou, která s pomocí technika Borise Stojanova všechny přítomné vtáhla do tajů fotografování, fantazie, světla, ostření a jiných správných pravidel, které nám budou nápomocny do dalšího focení, protože „Zaostřeno na život“ neskončilo sobotou a krásnými fotografiemi, kdy se účastníkům podařilyo zachytit krásné momenty, ale bude pokračovat až do Výroční konference Aliance žen s rakovinou prsu 2019, kdy dojde k vyhodnocení a výstavě fotek.

Sobotní večerní program jsme ukončili správným táborákem s opékáním buřtů, zpěvem, smíchem, …… byl to hezký čas a těšíme se na další setkání.

 

#aliancezen

Naposledy změněno pondělí, 04 červen 2018 09:37

  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče