Ostře sledovaná prsa v Brně

Aliance žen s rakovinou prsu uspořádá v říjnu, který je celosvětově věnován tématu prevence rakoviny prsu, zdravotně-osvětovou akci s názvem Ostře sledované prsa. Cílem kampaně zaměřené na všechny generace je upozornit veřejnost na důležitost prevence v boji proti rakovině prsu. Kampaň chce zvýšit povědomí o možnostech využití prevence a vést ženy i muže k odpovědnosti za své zdraví.

Akce se bude konat v Brně ve dvou designových modulech. V prvním se návštěvníci budou moci naučit techniku samovyšetření prsu od vyškolených lektorek, členek místních pacientských organizací a pacientek z Bellis Young & Cancer. Interiér buňky vyzdobí fotografie Heleny Szmigielové z cenami ověnčeného kalendáře Bellissime, na němž spolupracovaly samy mladé pacientky. Ve druhém modulu - „sádrovně“ - bude probíhat výroba odlitků ňader. Odlitek si bude moci žena odnést, nebo darovat jeho polovinu na Prsní stěnu umístěnou ve foyeru divadla Reduta.

 

S moduly se můžete setkat od 10. - 13.10. před Univerzitním kampusem Bohunice, 14. – 23.10. před OC Olympia a 24. – 27.10. na Náměstí Svobody.

Po dobu konání kampaně budou zároveň v partnerských brněnských kavárnách a restauracích vystaveny artefaktální mobilní „Prsní stěny“.            

Nad kampaní převzal záštitu pan Ing. Petr Vokřál, primátor statutárního města Brna.

Partnery kampaně jsou společnost AVON Cosmetics, OC Olympia Brno, Masarykova Univerzita, Národní divadlo Brno, KOMA Modular s.r.o, Czech P.R., C&A, Thun 1794 a.s a IFMSA.  Akci podporuje statutární město Brno.

 

Mobilní Prsní stěny naleznete v těchto kavárnách : 

Bistro La TERRA

Lesnická 28

Soul Bistro

Jezuitská 7

The Cat Café

Martínkova 7

Kavárna Spolek

Orlí 22

Forky's

Jezuitská 1

Jedna Báseň wine & coffee-bar

Sukova 2

MARINADA STORE

Jiráskova 15

Mezzanine Café

Údolní 15

Café Placzek

Minoritská 4

Cafe Podnebí

Údolní 5

Café Práh

Galerie Vaňkovka

SKØG Urban Hub

Dominikánské náměstí 5

ŠESTÁ VĚTEV

Moravské nám.12?

Taneční studio NO FEET

Vaňkovo nám.1a

Wellness4Comfort

Obřany, Fryčajova 29

Vivobene Gusto

Běhounská 4

Envi café - kočičí kavárna

Koliště 55

Caffé Trieste

Příkop 29

 

            

#aliancezen

Naposledy změněno středa, 19 říjen 2016 11:05

  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče