OSTŘE SLEDOVANÁ PRSA - Jatka78

Cílem kampaně Ostře sledovaná prsa je upozornit na důležitost prevence v boji proti rakovině prsu. Chceme vést ženy i muže k odpovědnosti za vlastní zdraví. Tento projekt byl spuštěn minulý rok na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde byla Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. neziskovým partnerem pro rok 2015. Symbolem projektu se stala tzv. Prsní stěna designéra Matyáše Fuchse, která je tvořena ze sádrových odlitků zdravých i nemocných žen, které chtějí v boji s rakovinou prsu zvítězit.

Pro veliký úspěch jsme se rozhodli s kampaní Ostře sledovaná prsa pokračovat, a pojali jako putovní projekt. Na podzim stejného roku jste se mohli s tímto projektem potkat na vybraných náměstích v Praze. A nyní, od 15.3.2016, je Prsní stěna umístěna ve foyeru Nového cirkusu La Putyka v Multifunkčním centru Jatka 78 na Praze 7, Holešovicích. A tím to nekončí! Prsní stěna bude putovat dál. Kam? Třeba na Avon Pochod 2016!

PODPOŘTE SPOLEČNÝ BOJ PROTI RAKOVINĚ PRSU A NECHTE SI ODLÍT SÁDROVÝ ODLITEK I VY!
Cena odlitku prsou je 390,- Kč. Jeden odlitek si po zaplacení odnesete domů. A druhý poputuje na Prsní stěnu, která se objeví na Avon Pochodu 2016!
Součástí odlévání je i edukace našimi mladými kolegyněmi - pacientkami, jak správně a efektivně provádět preventivní samovyšetření prsou. Tak neváhejte a podpořte tento úspěšný a prospěšný projekt. Výtěžek z celé kampaně půjde na aktivity Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

SNÍMÁNÍ SÁDROVÝCH ODLITKŮ NA PRSNÍ STĚNU
Místo: Aliance žen s rakovinou prsu, Vinohradská 176, Praha 3
budova polikliniky Vinohrady, 6. patro
Termín: každý čtvrtek 15.3. - 9.6.2016, vždy od 11:00 – 19:00 hodin
Registrace/Informace: telefonicky na čísle 222 733 733 / 734 837 675 nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

#aliancezen

Naposledy změněno čtvrtek, 14 duben 2016 10:54

  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče