25 let Klubu ŽAP

25 let Klubu ŽAP
 
Při příležitosti 25. výročí uspořádal Klub ŽAP slavnostní  předvánoční  setkání členek a přátel Klubu ŽAP v reprezentačních prostorách hotelu Internacional. Celý program profesionálně moderovala PhDr. Miroslava Kopicová, zpěvem a hudbou provázel pan Jaromír Jansa.
Na uvítanou příchozí obdrželi tašku s kalendářem Klubu ŽAP, brožurku „Milníky 1993 – 2018“, která je provede čtvrtstoletím činnosti Klubu, kuchařku s 25 osvědčenými recepty od našich děvčat a „Praktického pomocníka pro rok 2019“.
V sále  byly  vystaveny kroniky Klubu, fotografie z rekondic, výletů a ostatních aktivit našich členek, dále jsme zde představily výrobky, které  při ergoterapii vyrábí šikovné ruce našich děvčat.
Po úvodním slovu paní Marty Křečkové – předsedkyně Klubu ŽAP přišly se svými pozdravy a dárky naše kamarádky ze spřátelených organizací. Za Ligu proti rakovině  nám  další úspěchy v činnosti popřála  paní ředitelka  Iva Kurcová, za Alianci žen s rakovinou prsu paní ředitelka Eva Knapp, stejně tak  pozvaní hosté z Klubu Alen, Benkonu, Mamma help a bratislavských Venuší.
Večer proběhl ve velmi přátelské atmosféře. Šporkovo trio a jeho hosté přiblížili tajemnou atmosféru Vánoc svým pásmem „Malé noční zastavení“, paní Jana Rychterová nás potěšila svými šansony.
Všechny ženy byly při odchodu obdarovány červenými tulipány, které předával náš  ŽAPák Petr, jeden ze dvou zástupců mužů v našem Klubu. Setkání se, dle mínění hostů,  opravdu vydařilo za což patří velký dík  nejen děvčatům z výboru ŽAP, které celou akci připravovaly, ale  také našim sponzorům : Hotelu Internacional,  AVON, HELLADA, BIOMEDICA, SARA LEE, Cukrárna Hájek – Hájková, díky kterým  jsme mohli  připravit pro své členy a hosty bohatou tombolu a vynikající pohoštění.

#aliancezen


  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče