2019 - Výroční konference

Ve dnech 22. – 23. listopadu 2019 proběhla Výroční konference Aliance žen s rakovinou prsu, které se zúčastnilo téměř osmdesát osob. Tématem konference bylo „Hodnocení kvality zdravotní péče a personalizace medicíny“ a „Genomové profilováni a jeho role v personalizaci onkologické péče v 21. století“.

 Účastníci konference velmi ocenili přednášky Prof. RNDr. Ladislava Duška, Ph.D. Nové nastavení systému hodnocení kvality zdravotní péče (nejen) kvantitativními indikátory kvality i přednášky o GENOM Ing. Vladimíra Chmely, Ing. Markéty Jankovcové, MUDr. Lenky Vášové a MUDr. Václava Hlaváče.  Následovala přednáška MUDr. Miroslavy Skovajsové, PhD. -Realita života - pro a proti (praktické zkušenosti). Odpolední blok byl věnován PhDr. Zuzaně Peterové a jejím hostům s povídáním o Síle víry, síle ženství. 

Večerní program se odehrál v Planetáriu v Holešovicích s poutavým výkladem o hvězdách, souhvězdích a krásách noční oblohy a na závěr následoval program Má vlast – za zvuku symfonických básní Bedřicha Smetany se na obloze odehrávaly krásné scenérie naší vlasti.

Sobotní program byl věnován prezentaci celoročních projektů Neviditelné ženy, Bellis, přehledu o proběhlých aktivitách a plánů na další rok. Na závěr proběhla prezentace úspěšných projektů a činnosti pacientských organizací a diskuse.

Konference se tentokrát uskutečnila v hotelu Amarilis ve Štěpánské ulici (a nám se trochu zastesklo po magickém klášteře v Emauzích), ale i tak to bylo krásné setkání, zajímavá témata, dobrá nálada a milé kolegyně.

Foto na Rajčeti

#aliancezen

Naposledy změněno úterý, 26 listopad 2019 10:07
Více z této kategorie: « 2018 Výroční konference

  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče