Aktivity

Již delší dobu zvažujeme realizaci přednášek, zaměřených na prevenci rakoviny prsu a nácvik samovyšetřování. Ačkoliv jsme dlouholeté pacientky, dosud máme málo zkušeností v této oblasti a s tím spojené obavy. Požádaly jsme proto naše milé kamarádky z klubu ŽAP Praha, které mají s přednáškami již bohaté zkušenosti, zda by mohly provést u nás v Benešově "ukázkovou přednášku". Našemu přání bylo ochotně vyhověno a i přes nepřízeň počasí dne 12. února přijely tři ŽAPKY autobusem do Benešova (Dana Hypšová, Mgr. Jarka Petrová a Jana Krejcarová). Celý příspěvek si můžete přečíst.
kolegyně z pacientské organizace Kapka 97, poslaly nové a zajímavé informace kolem osudu krabičky zvané "keška", která byla založena při příležitosti Pochodu proti rakovině konaného roku 2011.
Onkologická organizace INNA o. s. Havířov a VENUŠA Liptovský Mikuláš ze Slovenska spolupracují už od 18.6.2011. Dne 19. 9. 2013 zorganizovala havířovská INNA v pořadí už čtvrté zajímavé setkání , tentokrát na Hrčavě.
Při příležitosti 25. výročí založení Klubu Diana proběhlo v pondělí 7. října 2013 v hotelu Slovan setkání pozvaných hostů a členů Klubu Diana – sdružení onkologicky nemocných a přátel.
Organizace ONKO ISIS Opava oslavila letos v listopadu 15 let od založení. Ke zpříjemnění toho zvláštního dne připravili studenti Církevní konzervatoře krásný koncert.

  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče