2017 - Dokážeš to taky - 15 let spolu

Ve dnech 19. - 20. května 2017 probíhala v Praze naše již tradiční akce Dokážeš to taky - tentokrát s podtitulem 15 let spolu. V pátek 19. května večer jsme se s našimi kolegyněmi z pacientských organizací z celé republiky, našimi milými přáteli a váženými hosty setkali v krásných prostorách Martinického paláce, abychom spolu oslavili 15. výročí založení Aliance žen s rakovinou prsu.

 

Byl to krásný večer plný vzpomínek, milých setkání, dojetí a překvapení. Celým večerem nás provázel náš kamarád Petr Rajchert, s kytarou zazpívala Věra Martinová a pobavil nás kouzelný kouzelník Jiří Hadaš, který nám se svou asistentkou vykouzlil plno krásných šatů. Na závěr zazněla samozřejmě i naše hymna „Znovu se zrodit“, kterou nám složil Petr Rajchert. Nechyběly ani různé dobroty během následujícího rautu.

V sobotu pokračovala pro zúčastněné pacientské organizace celá akce Dokážeš to taky plněním úkolů, které také symbolicky směřovaly k číslu 15. Tři týmy pacientek během pětikilometrové trasy plnily úkoly při prohlídce Prahy. Do cíle na Václavské náměstí přišly sice unavené, ale opět to všechny dokázaly a dohromady ušly 15 km. V sobotu večer jsme se ještě jednou všichni sešli, jednotlivé skupiny nám povyprávěly o své trase po Praze a ukázaly pěkné fotografie a strávili jsme spolu na závěr příjemný večer. 

#aliancezen

Last modified on Wednesday, 24 May 2017 08:59

  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče