2012 - Dokážeš to taky!

Všichni draci našeho života

Letošní desátý, jubilejní ročník oblíbené akce Aliance žen s rakovinou prsu Dokážeš to taky!, jíž se s potěšením účastní všechny organizace, nás letos zavede na jižní Moravu, a to do Moravského krasu, do Sloupsko-šosůvských jeskyní.

Dokážeš to taky! se uskutečnilo 19. – 21. května 2012.

Jeskyně je protiklad hory Sonnblick, což byl jeden z nedávných cílů akce Dokážeš to taky! Může to taky vyjadřovat, že jsme jednou dole a jednou nahoře, ale tam i tam je třeba sebrat síly a zabojovat. Drak v nás je symbol naší nejistoty, strachu, obav – co bude, co nás čeká, jaké to bude, co s námi bude... A nezbývá, než se s tím poprat. Proto budeme ten víkend na Baldovci společně hledat cesty, jak se uvolnit či naopak koncentrovat, jak si dovolit svůj strach přiznat a jak se naučit s ním zacházet. A proto se večerní koncert jmenuje Sílu mi dej!

Deset jeskynních žen se za nás všechny v jeskyni pohrouží do tmy a každá po svém se seznámí a popasuje se svým drakem.

Všechny účastnice se pak v pondělí na místo činu do jeskyně podívají, a do hluboké propasti zahodí své draky. A každá si odveze hodného dráčka, talismana pro štěstí, dárek od jiné anonymní kolegyně. A doufám, že taky hodně nezapomenutelných zážitků a vzpomínek, jako tomu bylo na většině předchozích ročníků Dokážeš to taky!

Za realizační tým Jana Drexlerová

#aliancezen

Last modified on Thursday, 18 August 2016 11:10

  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče