Semináře 2014

V měsíci březnu uspořádala Aliance žen s rakovinou prsu pro své pacientské organizace semináře „Bez médií to nejde !“, které vedl Ing. Vít Kurfürst,  ředitel Czech P.R., s.r.o. ve spolupráci s JUDr. Magdalenou Vošalíkovou, která s Aliancí žen velmi kreativně spolupracuje již třetím rokem.

Seminář se konal v průběhu měsíce března v Praze, Brně a Ostravě a od zúčastněných žen a mužů přišla velmi kladná odezva s mnoha poděkováními. Cílem těchto seminářů bylo seznámení s médii, jejich úlohou a fungováním v dnešním již tak přetechnizovaném světě. Následovala také praktická pravidla jak s médii komunikovat i ukázka kampaní ve světě. Právě ukázky kampaní na videu jak světových, tak z našeho českého prostředí, které byly zaměřeny právě na šíření osvěty a prevence rakoviny prsu, byly v mnoha případech nejen poučné, zábavné, ale místy také velmi emocionální.

5. března Praha 2014


V Praze se zúčastnily zúčastnily zástupkyně Klubu ŽAP, ALEN Praha, Mamma HELP Praha, Benkon Benešov a AMA - SOP Most.

20. března Brno 2014


V Brně se uskutečnil seminář, kterého se zúčastnily zástupkyně Klubu Diana Brno, ONKO Zlín, ONKO Duha ze Vsetína, Onko-Diana z Prostějova a Mammahelpu Brno.

26.dubna Ostrava 2014


Seminář proběhl v Ostravě, kde se sešly pacientky z INNY o.s. Havířov, ARCUS-ONKO Ješov, ONKO Amazonek Ostrava, ProftPro 12 Bohumína, Onko Naděje Karviná, Klubu Marie Třinec, Naděje Frýdek-Místek, Onko Niké Krnov a Onko ISIS Opava.

#aliancezen

Last modified on Tuesday, 08 July 2014 12:51

  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče