Protajči se

Také v letošním roce pokračuje pravidelné cvičení v tělocvičně Tyršova domu každý čtvrtek od 16.15 hod.
Od září pokračuje již 5. ročník cvičení oblíbeného a prospěšného tai-chi - pro posílení a regeneraci celého organismu a jako prevence civilizačních onemocnění. Začínáme již ve čtvrtek 6. září 2018, v čase 16:15 - 17:45 v tělocvičně Tyršova domu, 1. patro - č.2. Více v pozvánce.
Od Nového roku jsme spustili ve spolupráci s Fórem dárců možnost zaslat dárcovsku SMS na podporu projektu ProTajci se ke zdraví. 

Toto zdravotní cvičení je založené na čínském cvičení tai-chi určené pro regeneraci a posílení celého organismu. Bylo sestaveno pod odborným lékařským dohledem s přihlédnutím na specifika a potřeby žen po léčbě rakoviny prsu. Cvičení působí také jako prevence civilizačních onemocnění obecně a je proto vhodné i pro širší veřejnost. Cvičení probíhá již třetím rokem pod odborným vedením Ivana Trebichavského v prostorách Pražské obce sokolské. A cvičenky jej milují! 

Budeme rádi, když i Vy smskou podpoříte tento skvělý projekt a rozhodnete-li se vyplnit své novoroční předsevzetí a přijdete si tai-chi zacvičit, máme výhráno. Vy i my :-). Děkujeme.

Protajči se ke zdraví

Projekt Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. ve spolupráci s Českou obcí sokolskou.

Zdravotní cvičení založené na čínském cvičení tai-chi (taiji, tchaj-ťi) pro regeneraci a posílení celého organismu. Bylo sestaveno pod odborným lékařským dohledem s přihlédnutím na specifika a potřeby žen po léčbě rakoviny prsu. Cvičení působí také jako prevence civilizačních onemocnění obecně a je proto vhodné i pro širší veřejnost.

Protajči se na Facebooku:  www.facebook.com/protajci


Aktivity a akce

Pravidelné zdravotní cvičení tai-chi v Tyršově domě v Praze. Cvičení je zdarma pro ženy po prodělané rakovině prsu, členky a členy ČOS.

Ukázkové semináře zdravotního cvičení tai-chi ve spolupráci s ČOS.

Zdravotní cvičení tai-chi na akcích Aliance (Dokážeš to taky, pobyty mladých pacientek Bellis Young & Cancer).

Benefiční cvičení tai-chi na podporu a propagaci Aliance žen s rakovinou prsu o.p.s., projektu "Protajči se ke zdraví" a zdravého životního stylu.

Propagace zdravého pohybu jako prevence civilizačních onemocnění.

Lektor a  externí vedoucí projektu – ing. Ivan Trebichavský

Cvičení a studiu tai-chi se intenzivně  věnuje od roku 1990. Je certifikovaným instruktorem tai-chi ze školy Taijiquan School of Central Equlibrium, Nový Zéland. Od roku 2013 spolupracuje s Aliancí žen s rakovinou prsu, o.p.s. kde vede projekt ”Protajči se ke zdraví”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Twitter
  • Twitter
  • YouTube
  • Aliance žen na fotogalerii Rajče