Přeskočit na obsah

Hledá se ředitelka Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

Jste srdcařka a bojovnice? Potřebujete dělat práci, která má sociální přesah a hluboký společenský smysl? Berete vážně neziskový sektor?   Pak Vám nabízíme uplatnění, které Vás nadchne. Hledáme totiž novou ředitelku naší organizace. Musíte být samostatná, organizačně schopná, sebejistá, neústupná, cílevědomá, empatická, trpělivá, vytrvalá, otevřená, přímá, čestná, spolehlivá a veselá. Musíte umět dobře mluvit anglicky slovem i písmem a být nepřekonatelná prezentátorka. Budete muset umět být přesvědčivá a dokázat sehnat finance nejen na naše projekty ale i na chod organizace. Budete-li mít zkušenost s vedením účetnictví neziskové organizace a s neziskovým sektorem vůbec, plus pro Vás.

Co budete dělat:

Strategie a lidé

 • Povedete advokační činnost jak v ČR, tak na mezinárodní úrovni
 • Budete plánovat projekty a programy
 • Jednotlivé projekty budete také koordinovat

Marketing a Fundraising

 • Budete tváří organizace a budete prezentovat její poslání a činnost před všemi klíčovými cílovými skupinami.
 • Fundraising bude Vaším denním chlebem
 • Finance a účetnictví
 • Připravovat a hlídat rozpočet organizace a sbírat podklady pro účetnictví
 • Sestavovat Poskytovat podklady pro vyúčtování grantových a dotačních výzev

Jak si Vás představujeme:

 • Máte min. středoškolské vzdělání a to ekonomického, právnického nebo humanitního zaměření.
 • Mluvíte plynule anglicky (ideálně C1)
 • Máte vynikající organizační a prezentační schopnosti
 • Jste samostatná, spolehlivá a odpovědná
 • Hodnoty a poslání Aliance žen s rakovinou prsu Vám zní tak, že byste je hned podepsala

O Alianci žen s rakovinou prsu

Jsme Aliance žen s rakovinou prsu o.p.s., existujeme od roku 2002. Zastupujeme 40 pacientských organizací z Čech, Moravy a Slezska. Sloužíme jako informační a edukační centrum pro veřejnost, onkologicky nemocné a jejich organizace. Zároveň poskytujeme metodickou pomoc organizacím onkologicky nemocných, koordinujeme projekty a kampaně ve prospěch prevence a léčby nádorového onemocnění prsu, sjednocujeme snahy pacientských organizací i jednotlivců o prosazování práv a rovných podmínek k léčení a rekonvalescenci žen s nádorovým onemocněním prsu a zastupujeme české onkologické pacientky v mezinárodních strukturách. Od roku 2009 jsme členem koalice Europa Donna, v roce 2018 jsme se stali členskou organizací European Cancer Patients Coalition. Od roku 2015 získáváme opakovaně hodnocení Spolehlivá veřejně prospěšná organizace, které udílí Asociace veřejně prospěšných organizací ČR. Budete v dobré společnosti.

Jak to bude probíhat

Pošlete nám strukturované CV a krátkou osobní motivační zprávu (max. 800 znaků) na  aliance@breastcancer.cz nejpozději do 8. února 2021.

Pokud Vás vybereme do dalšího kola, očekávejte referenční dotazník a výzvu ke zpracování úkolu. Oboje vyhodnotíme a pokud uspějete, pozveme Vás k osobnímu nebo on-line rozhovoru. (Zda se uvidíme fyzicky nebo přes obrazovku, to bude záležet na vládních nařízení, která budou platit v této fázi výběrového řízení).

Vybraný finální kandidát nebo kandidáti absolvují osobnostní test.

Prosím, vezměte na vědomí, že vzhledem k interním kapacitám budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, kteří dodají všechny požadované podklady a budou splňovat kvalifikační předpoklady. Děkujeme za pochopení.

Načasování:

Odeslání CV a motivační zprávy: do 8.února 2021 do 23:59

Předpokládané ukončení výběrového řízení: 28. února 2021.

Nástup: 1. dubna 2021.

P.S. Výběrové řízení je samozřejmě otevřeno i mužům.