Přeskočit na obsah

Přihlašujte se do Race for the Cure 2023!

Srdečně Vás zveme na 4.ročník závodu Race for the Cure, který se uskuteční v pražské obora Hvězda dne 8. října 2023 od 15:00 hodin.

Jsme poctěny, že nad závodem převzala záštitu Její Excelence Martina Mlinarević, velvyslankyně Bosny a Hercegoviny v České republice.

Registrace zde

Prezentace: od 13:00 do 14:45 hod. na místě

Tratě: závod na 5 km běhu a nezávodní pochod na 3 km

Startovné: ekvivalent 13 EUR /300 Kč, výtěžek ze startovného bude věnován na aktivity Aliance žen s rakovinou prsu a projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu

Profil závodu: trať povede po zpevněných písčitých rovinatých cestách v parku Obora Hvězda, trasa bude značena růžovými fáborky

Vyhlašování: oceněni drobnými cenami dle možností pořadatele budou neprodleně po skončení závodu 3 nejrychlejší běžci a 3 nejrychlejší běžkyně.

NOVINKA! Speciální ceny: Letos oceníme i 3 nejrychlejší běžce v dětské kategorii do 15 let a 3 nejrychlejší pejsky (disciplína nerozhoduje)

Časomíra: 4Timing (https://4timing.cz), výsledky po skončení závodu najdete na tomto webu

Kontakty:

Registrace, organizace závodu: Magdaléna Vošalíková, tel. 732 314 118, vosalikova@czechpr.cz

Sportovní informace: Nikol Pazderová, tel. 774 578 877, mybellisky@gmail.com

Opatření proti covid-19: I když neplatí žádná oficiální opatření, prosíme Vás o ohleduplnost a necítíte-li se v den závodu dobře, zůstaňte raději doma. Děkujeme za pochopení.

Manuál registrace: