Přeskočit na obsah

Slouží jako informační a edukační centrum pro veřejnost, onkologicky nemocné a jejich organizace. Zároveň poskytuje metodickou pomoc organizacím onkologicky nemocných, vytváří projekty a kampaně ve prospěch prevence a léčby rakoviny prsu.

 • Růžový říjen 2023

  Růžový říjen 2023

  Za pár dnů vypukne měsíc, který je celosvětově věnován problematice rakoviny prsu. Její nezbytné prevenci, ale i životu s ní.… Číst dále »Růžový říjen 2023

 • Přihlašujte se do Race for the Cure 2023!

  Přihlašujte se do Race for the Cure 2023!

  Srdečně Vás zveme na 4.ročník závodu Race for the Cure, který se uskuteční v pražské obora Hvězda dne 8. října… Číst dále »Přihlašujte se do Race for the Cure 2023!

 • Neviditelné ženy se setkaly na Moravě.

  Neviditelné ženy se setkaly na Moravě.

  V krásném prostředí Penzionu Diana v Teplicích nad Bečvou jsme minulý týden přivítaly ženy, které žijí s metastatickou rakovinou prsu.… Číst dále »Neviditelné ženy se setkaly na Moravě.

 • Protajči se ke zdraví 2023

  Protajči se ke zdraví 2023

  Další ročník oblíbeného cvičení tajci pokračuje i letošní rok a začíná ve ČVRTEK 14. 9. 2023 a pravidelně probíhá každý… Číst dále »Protajči se ke zdraví 2023

 • APO Letní škola VIII.

  APO Letní škola VIII.

  Spolu s Belliskami a ALENkami z ALEN – ženy s rakovinou prsu z.s. jsme se včera zúčastnily APO Letní škola… Číst dále »APO Letní škola VIII.

European Cancer Patient Coalition
napo
Europa Donna

Chci se stát sponzorem